Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte

» Hello ^^
Personaje care nu va plac Icon_minitime1Mier Mar 10, 2010 3:31 pm Scris de Buffy

» Guess the colsplay!
Personaje care nu va plac Icon_minitime1Joi Ian 29, 2009 6:24 pm Scris de Kamishiro

» Rate the anime
Personaje care nu va plac Icon_minitime1Joi Ian 29, 2009 6:21 pm Scris de Kamishiro

» Ce film nu recomandati?
Personaje care nu va plac Icon_minitime1Lun Ian 26, 2009 5:01 pm Scris de DarkAngel

» Ultimul film vazut
Personaje care nu va plac Icon_minitime1Dum Ian 25, 2009 5:21 pm Scris de DarkAngel

» Cu ce te imbraci?
Personaje care nu va plac Icon_minitime1Vin Ian 23, 2009 4:28 pm Scris de Yami_Hime

» am aterizat..credeti-ma
Personaje care nu va plac Icon_minitime1Joi Ian 22, 2009 6:45 pm Scris de myha14

» Fazan
Personaje care nu va plac Icon_minitime1Joi Ian 22, 2009 4:42 pm Scris de DarkAngel

» Omake game
Personaje care nu va plac Icon_minitime1Joi Ian 22, 2009 4:41 pm Scris de DarkAngel

» Cu ce personaj v-ati potrivi?
Personaje care nu va plac Icon_minitime1Joi Ian 22, 2009 4:36 pm Scris de DarkAngel


5 participan?i

    Personaje care nu va plac

    Kamishiro
    Kamishiro
    Main Moderator
    Main Moderator


    feminin Numarul mesajelor : 176
    Varsta : 32
    Localizare : Black Scenery
    Anime-uri preferate : Death Note,Elfen Lied, Demonbane
    Karma :
    Personaje care nu va plac Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje care nu va plac Right_bar_bleue

    Warn :
    Personaje care nu va plac Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje care nu va plac Right_bar_bleue

    Personaj Pheonix City : Personaje care nu va plac None

    Personaje care nu va plac Empty Personaje care nu va plac

    Mesaj Scris de Kamishiro Vin Ian 02, 2009 7:35 pm

    Bun..spuneti ce personaje nu va plac. Argumentati va rog alegerea!!

    _________________
    me:
    pai pe Sai ma cam enerveaza baiatul......apare in anime atunci cand
    pleaca Sasuke....ma enerveaza extrem de mult ca el crede ca i va lua
    repede locul lui Sasuke in echipa..asta ar fi cel mai enervant personaj
    ^_^
    Yume
    Yume
    Admin
    Admin


    feminin Numarul mesajelor : 87
    Varsta : 29
    Localizare : Somewhere in my world...
    Karma :
    Personaje care nu va plac Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje care nu va plac Right_bar_bleue

    Warn :
    Personaje care nu va plac Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje care nu va plac Right_bar_bleue

    Personaj Pheonix City : Personaje care nu va plac Animeavatar

    Personaje care nu va plac Empty Re: Personaje care nu va plac

    Mesaj Scris de Yume Sam Ian 03, 2009 8:29 am

    Personajele care nu imi plac:
    -Sai, tipul nu pare sa aiba nici o emotie sau sentiment, e chiar frustrant, pe langa faptul ca ii face pe aproape toti, cu mici excemptii (ex: Ino) in tot felul.
    -Sakura, la inceput nu apreciam nimic la ea: nu era puternica, dar nici nu se antrena stand tot timpul dupa Sasuke, de la plecarea lui Sasuke a inceput sa-mi placa acest personaj care este in continua dezvoltare...
    Just_a_KiD
    Just_a_KiD
    Baby Angel
    Baby Angel


    Numarul mesajelor : 5
    Varsta : 27
    Karma :
    Personaje care nu va plac Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje care nu va plac Right_bar_bleue

    Warn :
    Personaje care nu va plac Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje care nu va plac Right_bar_bleue

    Personaj Pheonix City : Personaje care nu va plac Th_elfenlied51

    Personaje care nu va plac Empty Re: Personaje care nu va plac

    Mesaj Scris de Just_a_KiD Mier Ian 14, 2009 8:49 pm

    La mine ar fi astea:
    -Ino..mi se pare chiar super enervanta si prea obsedata de Saske u.u'
    -Dupa domnisoara Ino enervanta ar fi..Orochimaru, sincer nu prea-mi place searpele asta ha ha e cam enervant, cel putin asa mi se pare mie
    DarkAngel
    DarkAngel
    Baby Angel
    Baby Angel


    masculin Numarul mesajelor : 18
    Varsta : 36
    Localizare : Tokyo,Japan
    Anime-uri preferate : Death Note,Bleach, Spiral,YU-GI-OH!
    Karma :
    Personaje care nu va plac Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje care nu va plac Right_bar_bleue

    Warn :
    Personaje care nu va plac Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje care nu va plac Right_bar_bleue

    Personaj Pheonix City : Personaje care nu va plac Mki1oi

    Personaje care nu va plac Empty Re: Personaje care nu va plac

    Mesaj Scris de DarkAngel Joi Ian 15, 2009 10:10 am

    Personaje care nu-mi plac din Naruto??Ar fi cateva...pot alege si din Naruto Shippuuden?

    1.Ino Yamanaka - chiar nu-mi place deloc fata asta,nu-i nimic de capul ei,este cea mai slaba veriga din echipa Asuma,si nici tehnica ei mind body switch technique nu este ceva prea puternic si pe deasupra o copie si pe Sakura intruna.Poate nu-mi plac mie nici blondele si este si asta un motiv.

    2.Might Guy - de asemenea nu-mi place deloc tipul asta,prea se crede tanar mereu,desi nu este,face tot felul de antrenamente bizare si idioate,se ia la intrecere cu Kakashi mereu,se imbraca prea tendry..-ha-ha-ha-...glumeam,se imbraca execrabil,si are si o frizura naspa.Mie unu nu-mi place deloc taijutsju si deia nu- mi place nici personajul.
    myha14
    myha14
    Baby Angel
    Baby Angel


    feminin Numarul mesajelor : 22
    Varsta : 30
    Anime-uri preferate : Naruto
    Karma :
    Personaje care nu va plac Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje care nu va plac Right_bar_bleue

    Warn :
    Personaje care nu va plac Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje care nu va plac Right_bar_bleue

    Personaj Pheonix City : Personaje care nu va plac Thpink-3

    Personaje care nu va plac Empty Re: Personaje care nu va plac

    Mesaj Scris de myha14 Sam Ian 17, 2009 11:19 pm

    Nu-mi place lenea lui Shikamaru, Tabu-ul lui Choji(Grasul), Fatza ascunsa a lui Kakashi... ( intelegeti voi ce personaje)

    Continut sponsorizat


    Personaje care nu va plac Empty Re: Personaje care nu va plac

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi Sept 19, 2024 10:40 pm